Březen 2008

Pondělí

31. března 2008 v 19:08 Den za dnem :o)
Ahoj děckáá . Takže sem zase píšu nějakej ten článeček, aby se vědělo, že ještě žiju . No takže včera jsem byla s kámoškama (Hančou 1 a Jančou) v kině na Let's Dance 2 v kině, ale kvůli tomu, že se jim tam porouchal 1 z těch promítačů (jsou tam 2), tak tam museli dávat přestávky, aby si ten jeden dal taky na chvíli pauzu, takže třeba prostě, když to bylo zajímavý, tak oni střihli "reklamu" nebo-li přestávku, takže za celej ten film bylo 5 přestávek, takže jsme z toho moc radost neměly, no ani všichni, kdo tam byli - z toho taky radost neměli, ale jinak ten film byl faaaakt super, takže jsem ho sem dala, aby jste si přečetli o čem to je, a aby jste na to do kina určo vyrazili .
No a dneska jsme měli zase češtinu PZ (to znamená přípravana přímačky) a venku bylo přitom tak krásně, ale než začla čeština, tak jsme si s Íjou udělali úkoly na zejtřek, takže jako cike. No pak po češtině jsem valila do keramiky, kde jsme se zase za dlouhou dobu viděly s Maruškou, takže jsme pokecaly a cestou jsme potakaly bejvalýho spolužáka, tak jsme samozřejmě taky hodili řeč, i když bohužel spěchal na tenálek.
P.S. No a taky jsem zjistila, že to záhlaví může někdo vidět uřízlý, někdo normální a někdo 2x, protože záleží, jakej máte monitor, jako jak velkej, takže to můžu spravovat hodně dlouho, protože každej to vidí jinak....
P.S.S. Jo ještě jsem chtěla napsat, že jsem dostala jakoby 1. poznámku ve svým životě, kvůli tomu, že jsem zapomněla doma tabulky , no jako mi tam napsala: Nepřipravena na hodinu M, ale tak jako, no nevim jestli se to dá brát jako poznámka, protože jako když se někdo omlouvá často a nic jim nenapíše, a já když zapomenu 1 za tak 3 měsíce - ale jako to je fakt pravda, tak mi hned napíše, že jsem nepřipravena, ale tak jako doufám, že to naši vezmou v poho, protože kdyby to bylo za kecaní v hodině, tak mi na to třeba mamka určitě něco řekne, ale takhle když jsem si zapomněla tabulky, tak myslím, že ne, nebo aspoň doufám . no tak se všicí mějte a smějte

Let's Dance 2 - Street Dance

31. března 2008 v 19:01 Filmíky
Před dvěma lety se v Let's Dance prvotřídní primabalerína Nora pokoušela s využitím prvků breakdance a pomocí nového tanečního partnera nacvičit brilantní absolventské vystoupení. Andie je na opačné straně barikády, z ulice se dostává na prestižní taneční školu, chce se pokusit s partou spolužáků uspět v pouličním tanečním battlu a přitom - jen tak mimochodem - dát svůj život dohromady.

Andie zemřeli rodiče, když jí bylo 16. Od té doby žije u matčiny kamarádky na baltimorském předměstí. Místo školy tráví raději veškerý volný čas na ulici se svou crew, s níž se usilovně věnuje pouličnímu tanci a nejrůznějším performancím z něj pramenících. Po posledním průšvihu dostane od pěstounky na vybranou, buď se sama rozhodne, co je pro její budoucnost důležité, a začne se tanci věnovat seriózně, nebo musí odejít do internátní školy mimo město. Andie se po naléhání svého bratra rozhodne zkusit přijímačky na Marylandskou školu umění MŠU, mekku moderního tance. Přes veškeré nedostatky z klasických tanečních prvků Andie úspěšně projde přijímačkami, neboť zaujme jednoho z členů poroty moderními tanečními prvky. Zdálo by se, že teď začne šťastné období Andiina života. Konečně má možnost studovat to, co ji celý život bavilo a uklidní se i její napjatý vztah s pěstounkou. Opak je však pravdou, Andie musí do úmoru dřít klasické taneční figury, které ostatní studenti zvládají bez problémů, ve škole je za outsidera a nemá čas ani na své kamarády ze sousedství, kteří jí kvůli časté nepřítomnosti vyloučí z taneční crew.
Let's Dance 2 Street Dance - Autor: www.spi-film.cz
Všechno se ale změní, když se Andie seznámí s Chasem, vynikajícím tanečníkem, školní celebritou a bratrem ředitele školy. Chase zvládá studium bez nejmenších problémů, vše se mu daří, ale neustále mu něco chybí a on se snaží najít pro svůj tanec výraz, se kterým by se mohl ztotožnit. Rebelka Andie a její taneční styl mu hned padnou do oka a netrvá dlouho, než se tihle dva spřátelí a spolu s několika dalšími studenty MŠU dají dohromady taneční skupinu s cílem vyhrát The Streets - největší pouliční taneční soutěž, jíž dominuje právě Andiina bývalá crew. Nová taneční skupina to ovšem nebude mít lehké, přízeň publika není na její straně a cvičit musí také potají, neboť MŠU podobné aktivity neschvaluje.
Let's Dance 2 Street Dance - Autor: www.spi-film.cz
Let's Dance 2 - Street Dance je v první řadě tanečním filmem, scénář je variovaným klišé snad na téměř jakýkoli taneční film počínaje Hříšným tancem a Flashdancem konče. Hlavní hrdinka je outsider, řeší životní problémy, hledá sebe samu a nadevše miluje tanec. V průběhu filmu najde lásku, vyřeší životní problémy a triumfuje tancem ve strhujícím finále.
Myšlenkovou bezobsažnost a stereotyp filmu nevyčítám, bylo by naivní očekávat opak. Cílem filmařů bylo natočit svižný příběh, který půjde od jedné strhující choreografické lahůdky ke druhé, jehož hlavní představitelé budou dostatečně cool a soundtrack způsobí vašemu iPodu nepřetržitý dvouhodinový orgasmus. To se jim v podstatě povedlo, taneční výkony jsou pastvou pro oči, choreografie je do detailů promyšlená a všichni představitelé se ozlomkrk snaží být co nejvíc cool. Herecké výkony ovšem za tanečními do značné míry pokulhávají, představitelka Andie zvládá culení a smutnění a sem tam ironický úšklebek, to však k zahrání nějakých hlubších pocitů rozhodně nestačí. Za zmínku stojí snad jen uvolněný herecký výkon Willa Kempa v roli Blaka Collinse.
Let's Dance 2 Street Dance - Autor: www.spi-film.cz
Hodnotit taneční výkony je pro každého laika těžké, ale shrnout je s tím, že jde o působivou podívanou asi také není úplně správné. Choreografie občas působí přirozeně, někdy je sice precizní, ale vyšperkovaná až moc na to, aby se to hodila do prostředí, v němž se zrovna odehrává. Vyumělkovaná mi přišla taneční scéna s trampolínami a také závěrečné taneční finále na betonu v dešti je třeba brát hodně s rezervou. Trochu škodolibě si člověk všimne faktu, že když vystupuje Andiina skupina, hraje hudba hlasitěji a choreografie je víc zaměřená na týmovou práci než na individuálním výkony. A taky až na výjimky při jejich vystoupení hrají chytlavější skladby.
Let's Dance 2 je atraktivním tanečním filmem, který má spád, přes obvyklá scenáristická klišé jde o podívanou, která stojí za to. Nedostatky v hereckých výkonech jednotlivým protagonistům odpustíte hned, jak uvidíte jejich dech beroucí výkony pohybové. Taneční část filmu je pečlivě zkomponována se stránkou hudební - tu tvoří řada hiphopových songů, které v současné době trhají hitparády. Každopádně jde o podívanou, jíž lze jen doporučit každému, komu se jen trochu líbí moderní tanec.


13. diplom

31. března 2008 v 18:14 Diplomy pro mě :o)
A mám tu další diplom :), od Lucky - a moc se mi ten diplom líbí :)

Sendviče

30. března 2008 v 11:34 K jídlu
tzrzz.jpg
trtetertert.jpg
srtdr.jpg
rtzrzdf.jpg
rtzr.jpg
rtrtertr.jpg
rtetett.jpg
rtetetett.jpg
rtetetete.jpg
rtetetet.jpg
rtetert.jpg
oppi.jpg
ojoi.jpg
kkk.jpg
hui.jpg
ertrdfgd.jpg
ertertetg.jpg
dfgdgfgr.jpgAnetQk@

30. března 2008 v 10:19 SB
Takže už tu mám 6. SB, ten blog se mi líbí a je tam ochotná majitelka blogu Takže tam se určitě podívejte TADY
od:

12. diplom

30. března 2008 v 10:08 Diplomy pro mě :o)
Takže tady mám další diplom pro mě

Návod na rozcestník

29. března 2008 v 21:18 Návody
Takže návod, jak vyrobit rozcestník....


Divoké kočky

29. března 2008 v 15:34 Filmíky
Čerstvě plnoletá Violet (Piper Perabo) opustila rodné New Jersey, aby si v New Yorku splnila svůj sen. Písničky, které píše, jsou přece skvělé a když se opravdu snažíš, dokážeš to. Nadšení a optimismus ji ale rychle opouštějí, protože narazí na nepropustnou hradbu nezájmu uměleckých agentů i nahrávacích společností. Navíc jí vykradou byt a Violet záhy po příjezdu na Manhattan stojí před zásadním rozhodnutím. Vzdát se svého snu a vrátit se k milujícímu otci (John Goodman) na předměstí, nebo zatnout zuby a bojovat prozatím ne o uměleckou kariéru, ale o holé přežití? Violet zvolí druhou možnost a najde si v práci v baru Coyote Ugly. Mladé pohledné barmanky tu ve vší počestnosti používají svůj sexappeal a taneční i hudební talent, aby pobavily a k větší žízni rozpálily hosty podniku, který je každou noc našlapaný k prasknutí. Díky svému nadání, urostlému tělu a pohledné tváři se z Violet brzy stane hlavní hvězda baru. Role Divoké Kočky jí pomůže zbavit se chronické trémy, ale znovu ji postaví před osudové dilema. Má se spokojit se svou slávou a dobře placenou prací v baru, nebo jít dál za svým písničkářským snem?
Písničky:
1) LeAnn Rimes - Can't Fight The Moonlight
2) LeAnn Rimes - Please Remember
3) LeAnn Rimes - The Right Kind Of Wrong
4) LeAnn Rimes - But I Do Love You
5) Don Henley - All She Wants To Do Is Dance

6) EMF - Unbelievable

7) Snap - The Power

8) INXS - Need You Tonight
9) The Charlie Daniels Band - The Devil Went Down To Georgia
10) Rare Blend - Boom Boom Boom
11) Tamara Walker - Didn't We Love
12) Mary Griffin - We Can Get There

HaŇuLiLiNeČkA :)

29. března 2008 v 14:12 SB
Takže tady mám další SB, takže se tam jak jinak určitě mrkněte, najdete ho TADY

Bleskovka č.3

29. března 2008 v 13:38 | JančulinQa♥ |  Bleskovky
1) Hlásni pro Janča TADY
2) Kolikátej to byl hlas?
3) Líbí se ti můj blog? přidal/a by jsi sem něco?
4) Co chceš na diplom?
5) Dám ti vědět na blog, až budou diplomy, měj se, pa

11. diplom

29. března 2008 v 13:33 Diplomy pro mě :o)
Takže tady mám další diplom for me

10. diplom

29. března 2008 v 13:25 Diplomy pro mě :o)
Tak tady mám další diplomy, moc děkuju, že jsi mi je poslala

Lucineczhkax13

28. března 2008 v 17:11 SB
Tak tu máme 4. spřáteleneej blog, kterej je mý spolužačky a taky kámošky :o), ale na její návštěvnost zatím nemám Takže se tam určo mrkněte TADY

9. diplom

28. března 2008 v 17:00 Diplomy pro mě :o)
Tak tady mám další diplom pro mě

Diplomy za bleskovku č.2

27. března 2008 v 21:24 Diplomy
Tak tu máme diplomy pro vás, sice takový opožděný, ale doufám, že vám to nevadí.

High school musical 3

26. března 2008 v 21:34 HSM
Na internetu se objevil článek, že se HSM3 začne natáčet až na jaře, ale choreograf Kenny Ortega začne přemýšlet tance k písním. Odhadují, že natáčení bude trvat přibližně 2 měsíce a než to graficky upraví, bude podzim, takže když se k nám HSM2 dostala za 3 měsíce po premiéře, tak se na 3 můžeme těšit příští Vánoce.
Drby o chystajícím se "High School Musical 3" se už množí na internetu. Ale hvězda HSM Vanessa Hudgens tento týden prozradila něco z filmového děje "trojky".
"Budou v posledním ročníku na střední, takže budou končit studium - a maturovat!" řekla Hudgens US Weekly Magazine.
A Zac Efron "HSM" neopustí, navzdory pověstem o tom, že by v třetím pokračování chyběl. Režisér Kenny Ortega na rovinu oficiálně oznámil, že všichni původní členové se ve třetím filmu objeví.
Jsou v budoucnu nějaké naděje na "HSM 4"? Ortega říká, že se jeho práce po trojcena chvíli zastaví. Je na čase, abychom dostali nahoru "HSM" DVDčka, soundtracky filmu, a další věci k filmu, jaké jen mohou být.
Ortega řekl US Weekly, že mám pocit, že to bude konec pro současné hvězdy filmu. "Další generace má právo si vybrat jiné hvězdy."
Ačkoli bude mladým divákům líto, že HSM končí, tato filmová série jim možná byla prospěšná.
A našla jsem, jaký by tam měly bejt písničky, sice jako nevím, jestli je to 100%, ale tak předběžně by to měly bejt tyhle:
1.Laughter (Cast)
2. Mixin' My Turn (Troy)
3. Dance In The Rythm If U Wannabe (Sharpay & Sharpettes)
4. Our Prom Time! (Cast)
5. Let's See It (Darbus & Jack Bolton)
6. I am Over You (Sharpay & Gabriella)
7. Miss Is Coming to Here (Ryan & Gabriella)
8. The Dress (Cast)
9. Hollywood in School (Sharpay, Taylor & Kelsi)
10. I Was Thinkin About Everytime (Gabriella & Troy)
11. It Will Never End (Cast)

Školní řád

26. března 2008 v 21:11 Blbosti/ různé
1. V sychravých dnech chodí student do školy proto, aby si odpočinul a seznámil se s novými anekdotami.

2. Do školy chodí kdy chce, nejlépe ve vyučování.

3. Vstoupí-li do třídy ředitel nebo jiná povolaná osoba, pozdraví student lehkým kývnutím hlavy a sundá nohy ze stolu.

4. Ze třídy odchází student libovolně.

5. Při vyučování leží na lavici, nehraje-li ovšem karty.

6. Není-li student spokojen s výsledkem a známkou, dá to najevo hlasitými výkřiky. Nehvízdá však na prsty, aby nevzbudil spící spolužáky.

7. Osoby, které potká na chodbách, pozdraví hlasitým "Čau". Zásadně se nepřezouvá!

8. Je-li student podrážděn, předseda třídy včas upozorní učitele, aby žáka dále nedráždil.

9. Student ignoruje všechny učitele, ale nemlátí je. A když ano, tak ne po hlavě ...

10. Je ukázněn ke všem spolužákům. Zajistí pivo, je-li na něm řada.

11. Hraje jenom o peníze. Když to neumí, ostatní ho to naučí.

12. Svévolně ničí školní majetek, s cizím jedná jako se svým.

13. Je-li student opilý, nerozptyluje učitele svým žvaněním a jde se domů vyspat.

14. Když něco rozbije, samozřejmě se nepřizná!!!

15. Za pořádek ručí služba, která po zazvonění vyběhne první ze třídy. Jestliže nemá čas probudit spící spolužáky a udělat nepořádek, dokončí tuto práci uklízečka nebo školník.

16. Školní pomůcky nosí student jen tehdy, chybí-li student z jeho karetního družstva.

17. Student přichází doškoly s úsměvem a krabičkou cigaret v kapse!

18. Při písemném zkoušení opisuje z taháku nebo od spolužáků.

19. V přestávkách se větrají zakouřené učebny - jestliže někdo vypadne z okna, ohlásí to služba třídnímu učiteli a ten si dotyčného vyškrtne ze seznamu. Celá třída se zúčastní pohřbu.

20. Na konci roku, poděkují profesoři studentům za výdrž. Po té si studenti rozeberou školu.
Tak tohle mám z knížky: Perličky ze školních lavic II. a tam je toho víc